Wybierz język: PL | EN

   

 

1
3
4
5
2

Sukces strażaków z OSP w Rogowie

30.06.201711:44

minW niedzielę 25 czerwca w Dmosinie zostały przeprowadzone VIII Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze.

 

    W zawodach wystartowało 11 drużyn z jednostek OSP z terenu Powiatu Brzezińskiego. Zawody składały się z dwóch konkurencji: sztafety (7 x 50 m) i ćwiczenia bojowego. Aby osiągnąć dobry wynik nie wystarczyło uzyskanie wyłącznie najlepszego czasu, ale również uniknięcie pomyłek narażających drużynę na punkty karne. 
    Po pierwszej konkurencji (sztafeta) rogowska drużyna zajmowała 6 miejsce, lecz dzięki uzyskaniu nieprawdopodobnie dobrego rezultatu w drugiej konkurencji (ćwiczenie bojowe), e uplasowała się na 2 miejscu całych zawodów.
    OSP w Rogowie wystąpiła w składzie: Krzysztof Bogdański, Łukasz Szczodrowski, Damian Witczak, Mariusz Czajkowski, Dominik Przybylski, Michał Przybylski, Adam Łącki, Michał Sikorski. 
    Komendantem zawodów był dh Piotr Szczodrowski – Komendant Gminny ZOSP RP w Rogowie, zaś sędzią głównym – mł. bryg Krzysztof Supera z PSP w Brzezinach.
  Gratulacje naszym strażakom zaraz po wręczeniu pucharu i nagród składali m.in. Wójt Gminy Rogów – Daniel Kołada, Prezes Zarządu OSP w Rogowie i jednocześnie członek Prezydium Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Łodzi – Krzysztof Czułno, Komendant Wojewódzki PSP w Łodzi st. bryg. – Jarosław Wlazłowski, Komendant Powiatowy PSP w Brzezinach – bryg. Dariusz Guzek oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzezinach – Lech Jarząb.

 


Copyright © 2011 rogow.eu Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja Maxus Net Communiacations

Powrót na górę